Opis Timberland TB9147-52R-49 naočare za sunce
Timerland TB9147-52R-49 naočare za sunce su veoma elegantne, prefinjene, atraktivne i neodoljive, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji vole luksuz. Naočare za sunce Timerland TB9147-52R-49 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj Havana braon boji, dok su stakla u zelenoj boji. Timerland TB9147-52R-49 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Timerland TB9147-52R-49 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Timberland |
| Model: | TB9147-52R-49 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 52R |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Dark Havana |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 49 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
145 mm
MM
Dužina
drške
49 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta


