Opis Dsquared² DQ0332-52N-53 naočare za sunce
Dsquared DQ0332-52N-53 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su prefinjenim muškarcima slobodnog duha koji odišu stilom i glamurom. Naočare za sunce Dsquared DQ0332-52N-53 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj Havana braon boji, dok su stakla u zelenoj boji. Dsquared DQ0332-52N-53 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Dsquared DQ0332-52N-53 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Dsquared² |
| Model: | DQ0332-52N-53 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 52N |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 53 mm |
| Širina mosta: | 21 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
21 mm
MM
Širina
mosta



