Opis Emporio Armani EA501M-579273-45 naočare za sunce
Emporio Armani EA501M-579273-45 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, šarmantne i dopadljive, a namenjene su prefinjenim muškarcima slobodnog duha koji odišu stilom i elegancijom. Naočare za sunce Emporio Armani EA501M-579273-45 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj plavoj prugastoj boji, dok su stakla naočara u braon boji. Emporio Armani EA501M-579273-45 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Emporio Armani EA501M-579273-45 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Emporio Armani |
| Model: | EA501M-579273-45 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | plava |
| Boja okvira: | striped denim |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 |
| Visina okvira: | 46 mm |
| Širina okvira: | 47 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140
MM
Dužina
drške
46 mm
MM
Visina
okvira
47 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta



