Opis Cazal Eyewear CAZAL8033-003-58 naočare za sunce
CAZAL8033-003-58 naočare za sunce su veoma luksuzne, prefinjene, glamurozne i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim i elegantnim muškarcima koji odišu stilom. Naočare za sunce CAZAL8033-003-58 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj Havana braon boji, dok su stakla u braon boji. CAZAL8033-003-58 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. CAZAL8033-003-58 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Cazal Eyewear |
| Model: | CAZAL8033-003-58 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | četvrtaste |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 130 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Nemačka |
130 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta


