Opis Bally BY0025-D-01A-58 naočare za sunce
Bally BY0025-D-01A-58 naočare za sunce su veoma luksuzne, prefinjene, glamurozne i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim i elegantnim muškarcima. Naočare za sunce Bally BY0025-D-01A-58 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Bally BY0025-D-01A-58 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Bally BY0025-D-01A-58 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Bally |
| Model: | BY0025-D-01A-58 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | shiny black |
| Boja stakla: | smoke mirror |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta


