Opis Longchamp LO106S-770-57 naočare za sunce
Longchamp LO106S-770-57 naočare za sunce su izrazito luksuzne, glamurozne, atraktivne i neodoljive, a namenjene su sofisticiranim muškarcima i ženama koji vole modu i stil. Naočare za sunce Longchamp LO106S-770-57 su izradjene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i otmenoj kombinaciji zlatne i braon boje, dok su stakla ovih naočara u braon boji. Longchamp LO106S-770-57 unisex naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Longchamp LO106S-770-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Longchamp |
| Model: | LO106S-770-57 |
| Pol: | unisex |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold/brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta


