Opis Ermenegildo Zegna EZ0137-14X-56 naočare za sunce
Ermenegildo Zegna EZ0137-14X-56 naočare za sunce su veoma neodoljive, očaravajuće, atraktivne, šarmantne i glamurozne, a namenjene su urbanim muškarcima koji zrače stilom. Naočare za sunce Ermenegildo Zegna EZ0137-14X-56 su napravljene od kvalitetnog metala, a dizajnirane su u elegantnoj srebrnoj boji, dok su stakla u plavoj boji. Ermenegildo Zegna EZ0137-14X-56 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Ermenegildo Zegna EZ0137-14X-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Ermenegildo Zegna |
| Model: | EZ0137-14X-56 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 14X |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | silver |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta


