Opis Police SPL778N-0H48-53 naočare za sunce
Police SPL778N-0H48-53 naočare za sunce su veoma luksuzne, elegantne, glamurozne i atraktivne, a namenjen su sofisticiranim muškarcima sa džentlmenskim manirima. Naočare za sunce Police SPL778N-0H48-53 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj metalik srebrnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Police SPL778N-0H48-53 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Police SPL778N-0H48-53 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Police |
| Model: | SPL778N-0H48-53 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | shiny palladium |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 53 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



