Opis Donna Karan DK108-770-54 naočare za sunce
Donna Karan DK108-770-54 naočare za sunce su veoma luksuzne, elegantne, glamurozne i atraktivne, a namenjen su sofisticiranim muškarcima sa džentlmenskim manirima. Naočare za sunce Donna Karan DK108-770-54 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj rose gold boji, dok su stakla u braon boji. Donna Karan DK108-770-54 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Donna Karan DK108-770-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Donna Karan |
| Model: | DK108-770-54 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 770 |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | rose gold |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
135 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta



