Opis Ermenegildo Zegna EZ0104-08E-50 naočare za sunce
Ermenegildo Zegna EZ0104-08E-50 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i glamurozne, a namenjene su prefinjenim muškarcima koji odišu elegancijom. Naočare za sunce Ermenegildo Zegna EZ0104-08E-50 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj tamno srebrnoj boji, dok su stakla u braon boji. Ermenegildo Zegna EZ0104-08E-50 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Ermenegildo Zegna EZ0104-08E-50 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Ermenegildo Zegna |
| Model: | EZ0104-08E-50 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | shiny gunmetal |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 50 mm |
| Širina mosta: | 21 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
50 mm
MM
Širina
stakla
21 mm
MM
Širina
mosta



