Opis Komono KOMS35-00-51 naočare za sunce
Komono KOMS35-00-51 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima slobodnog duha. Naočare za sunce Komono KOMS35-00-51 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj srebrnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Komono KOMS35-00-51 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Komono KOMS35-00-51 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Komono |
| Model: | KOMS35-00-51 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | metal/black |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 51 mm |
| Širina mosta: | 22 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
51 mm
MM
Širina
stakla
22 mm
MM
Širina
mosta




