Opis Donna Karan DK519S-001-53 naočare za sunce
Donna Karan DK519S-001-53 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima slobodnog duha. Naočare za sunce Donna Karan DK519S-001-53 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Donna Karan DK519S-001-53 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Donna Karan DK519S-001-53 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Donna Karan |
| Model: | DK519S-001-53 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika (injected) |
| Boja - kod boje: | 001 |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 53 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta

