Opis Diesel DL0309-01C-56 naočare za sunce
Diesel DL0309-01C-56 naočare za sunce su veoma moderne, urbane, elegantne i atraktivne, a namenjene su mladjim muškarcima avanturističkog duha. Naočare za sunce Diesel DL0309-01C-56 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su tako da je okvir naočara u crnoj boji, drške su dužine 145 milimetara u žutoj boji, dok su stakla siva. Diesel DL0309-01C-56 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Diesel DL0309-01C-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Diesel |
| Model: | DL0309-01C-56 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 01C |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | shiny black/yellow |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta



