Opis Web WE0273-01D-66 naočare za sunce
Web WE0273-01D-66 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i glamurozne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima sa izraženim stavom. Naočare za sunce Web WE0273-01D-66 su napravljene od kvalitetnog metala, a dizajnirane su u elegantnoj i šik srebrnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Web WE0273-01D-66 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Web WE0273-01D-66 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Web |
| Model: | WE0273-01D-66 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 66 mm |
| Širina mosta: | 14 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
66 mm
MM
Širina
stakla
14 mm
MM
Širina
mosta



