Opis Karl Lagerfeld KL311S-718-62 naočare za sunce
Karl Lagerfeld KL311S-718-62 naočare za sunce su veoma luksuzne, moderne, privlačne i elegantne, a namenjene su muškarcima koji vole najnovije modne trendove. Naočare za sunce Karl Lagerfeld KL311S-718-62 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su od metala u elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla od plastike u žutoj boji. Karl Lagerfeld KL311S-718-62 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Karl Lagerfeld KL311S-718-62 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Karl Lagerfeld |
| Model: | KL311S-718-62 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | četvrtaste |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | sand gold |
| Boja stakla: | yellow |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 62 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
62 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



