Opis Givenchy GV7154/G/S-WR9-57 naočare za sunce
Givenchy GV7154/G/S-WR9-57 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su elegantnim ženama od stila. Naočare za sunce Givenchy GV7154/G/S-WR9-57 su izradjene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj Havana braon boji, dok su stakla ovih naočara u braon boji. Givenchy GV7154/G/S-WR9-57 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Givenchy GV7154/G/S-WR9-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Givenchy |
| Model: | GV7154/G/S-WR9-57 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta


