Opis Salvatore Ferragamo SF226SG-723-58 naočare za sunce
Salvatore Ferragamo SF226SG-723-58 naočare za sunce su luksuzne, prefinjene, glamurozne, neodoljive i atraktivne, a namenjene su muškarcima koje odišu elegancijom i stilom. Naočare za sunce Salvatore Ferragamo SF226SG-723-58 su napravljene od najfinijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i otmenoj zlatnoj boji, dok su stakla u zelenoj boji. Salvatore Ferragamo SF226SG-723-58 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Salvatore Ferragamo SF226SG-723-58 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Salvatore Ferragamo |
| Model: | SF226SG-723-58 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | shiny gold |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 150 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
150 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta



