Opis Mauboussin MAUS171301-1-54 naočare za sunce
Mauboussin MAUS171301-1-54 su veoma luksuzne, sofisticirane, elegantne, atraktivne i glamurozne ženske naočare za sunce. Mauboussin MAUS171301-1-54 naočare za sunce plene svojom elegancijom, a napravljene su od najkvalitetnije plastike. Naočare za sunce Mauboussin MAUS171301-1-54 100% štite od UV zračenja, a dizajnirane su u atraktivnoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Mauboussin MAUS171301-1-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Mauboussin |
| Model: | MAUS171301-1-54 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta


