Opis Police SPL585-4GFA-57 naočare za sunce
Police SPL585-4GFA-57 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima hedonističkog duha koji vole najnovije modne trendove. Naočare za sunce Police SPL585-4GFA-57 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji crne i narandžaste boje, dok su injected stakla u žutoj boji. Police SPL585-4GFA-57 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Police SPL585-4GFA-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Police |
| Model: | SPL585-4GFA-57 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika (injected) |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | shiny black/orange |
| Boja stakla: | yellow |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta



