Opis Donna Karan DO300S-001-51 naočare za sunce
Donna Karan DO300S-001-51 naočare za sunce su veoma luksuzne, elegantne, sofisticirane i šarmantne, a namenjene su ženama slobodnog duha koje vole modu. Naočare za sunce Donna Karan DO300S-001-51 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla naočara u sivoj boji. Donna Karan DO300S-001-51 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Donna Karan DO300S-001-51 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Donna Karan |
| Model: | DO300S-001-51 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 001 |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black turtoise |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 51 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
51 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



