Opis Carolina Herrera SHE797-09FD-50 naočare za sunce
Carolina Herrera SHE797-09FD-50 naočare za sunce su elegantne, sofisticirane, šarmantne i glamurozne, a namenjene su sofisticiranim ženama koje odišu stilom i glamurom. Naočare za sunce Carolina Herrera SHE797-09FD-50 su napravljene od najfinijih materijala, dizajnirane su u glamuroznoj bordo boji, dok su stakla naočara u braon boji. Carolina Herrera SHE797-09FD-50 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Carolina Herrera SHE797-09FD-50 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Carolina Herrera |
| Model: | SHE797-09FD-50 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 09FD |
| Boja u slovima: | bordo |
| Boja okvira: | bordo |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 50 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
50 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta


