Opis Diesel DL0302-24C-54 naočare za sunce
Diesel DL0302-24C-54 naočare za sunce su veoma urbane, atraktivne, neodoljive i prefinjene, a namenjene su urbanim muškarcima i ženama. Naočare za sunce Diesel DL0302-24C-54 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, dizajnirane su u elegantnoj kombinacije bele, srebrne i žute boje, dok su stakla u sivoj boji. Diesel DL0302-24C-54 unisex naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Diesel DL0302-24C-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Diesel |
| Model: | DL0302-24C-54 |
| Pol: | unisex |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 24C |
| Boja u slovima: | bela/srebrna/žuta |
| Boja okvira: | white/silver/yellow |
| Boja stakla: | smoke mirror |
| Dužina drške: | 150 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
150 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



