Opis Salvatore Ferragamo SF178S-FIORE-719-63 naočare za sunce
Salvatore Ferragamo SF178S-FIORE-719-63 naočare za sunce su veoma elegantne, luksuzne, atraktivne i glamurozne, a namenjene su sofisticiranim i prefinjenim ženama lepršavog duha. Naočare za sunce Salvatore Ferragamo SF178S-FIORE-719-63 su napravljene od najboljeg materijala, a dizajnirane su u šik i prefinjenoj zlatnoj boji, dok su stakla ovih naočara u braon boji. Salvatore Ferragamo SF178S-FIORE-719-63 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Salvatore Ferragamo SF178S-FIORE-719-63 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Salvatore Ferragamo |
| Model: | SF178S-FIORE-719-63 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 63 mm |
| Širina mosta: | 13 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
140 mm
MM
Dužina
drške
63 mm
MM
Širina
stakla
13 mm
MM
Širina
mosta


