Opis Karl Lagerfeld KL311S-033-62 naočare za sunce
Karl Lagerfeld KL311S-033-62 naočare za sunce su veoma luksuzne, moderne, privlačne i elegantne, a namenjene su muškarcima koji vole najnovije modne trendove. Naočare za sunce Karl Lagerfeld KL311S-033-62 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su od metala u srebrnoj boji, dok su stakla od plastike u plavoj boji. Karl Lagerfeld KL311S-033-62 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Karl Lagerfeld KL311S-033-62 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Karl Lagerfeld |
| Model: | KL311S-033-62 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | četvrtaste |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | gunmetal |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 62 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
62 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta


