Opis Dsquared² DQ0312-02B-55 naočare za sunce
Dsquared DQ0312-02B-55 su sofisticirane, ženstvene, glamurozne i šarmantne naočare za sunce namenjene elegantnim ženama sa stilom. Naočare za sunce Dsquared DQ0312-02B-55 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i prefinjenoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Dsquared DQ0312-02B-55 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Dsquared DQ0312-02B-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Dsquared² |
| Model: | DQ0312-02B-55 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | mačkaste |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 02B |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | matte black |
| Boja stakla: | smoke mirror |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 14 mm |
140 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
14 mm
MM
Širina
mosta


