Opis Lacoste L226S-705-54 naočare za sunce
Lacoste L226S-705-54 naočare za sunce su atraktivne, prefinjene, šarmantne, neodoljive i glamurozne, a namenjene su ženama koje odišu elegancijom i stilom. Naočare za sunce Lacoste L226S-705-54 su napravljene od najfinijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i glamuroznoj bronzanoj boji, dok su stakla u braon boji. Lacoste L226S-705-54 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Lacoste L226S-705-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Lacoste |
| Model: | L226S-705-54 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | bronzane |
| Boja okvira: | cooper |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



