Opis Pierre Cardin PC6190/S-807-56 naočare za sunce
Pierre Cardin PC6190/S-807-56 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima slobodnog duha. Naočare za sunce Pierre Cardin PC6190/S-807-56 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Pierre Cardin PC6190/S-807-56 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Pierre Cardin PC6190/S-807-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Pierre Cardin |
| Model: | PC6190/S-807-56 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta



