Opis Emporio Armani EA4138-508913-52 naočare za sunce
Emporio Armani EA4138-508913-52 naočare za sunce su veoma elegantne, prefinjene, atraktivne i neodoljive, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji vole luksuz. Naočare za sunce Emporio Armani EA4138-508913-52 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj braon boji, dok su stakla naočara u braon boji. Emporio Armani EA4138-508913-52 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Emporio Armani EA4138-508913-52 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Emporio Armani |
| Model: | EA4138-508913-52 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown |
| Dužina drške: | 143 mm |
| Visina okvira: | 45 mm |
| Širina okvira: | 52 mm |
| Širina mosta: | 22 mm |
| Tip rama: | pun ram |
143 mm
MM
Dužina
drške
45 mm
MM
Visina
okvira
52 mm
MM
Širina
stakla
22 mm
MM
Širina
mosta


