Opis Gianfranco Ferre GFF1282-001-50 naočare za sunce
Gianfranco Ferre GFF1282-001-50 naočare za sunce veoma luksuzne, moderne, glamurozne i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji odišu stilom i elegancijom. Naočare za sunce Gianfranco Ferre GFF1282-001-50 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boje, dok su stakla u sivoj boji. Gianfranco Ferre GFF1282-001-50 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Gianfranco Ferre GFF1282-001-50 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Gianfranco Ferre |
| Model: | GFF1282-001-50 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 001 |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta




