Opis Police S8978-W01X-56 naočare za sunce
Police S8978-W01X-56 naočare za sunce su veoma atraktivne, prefinjene, šarmantne i očaravajuće, a namenjene su sofisticiranim muškarcima. Naočare za sunce Police S8978-W01X-56 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u žutoj boji. Police S8978-W01X-56 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Police S8978-W01X-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Police |
| Model: | S8978-W01X-56 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | W01X |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | yellow |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



