Opis Calvin Klein CK19702S-001-55 naočare za sunce
Calvin Klein CK19702S-001-55 naočare za sunce su veoma neodoljive, atraktivne, šarmantne i glamurozne, a namenjene su urbanim muškarcima sa stilom. Naočare za sunce Calvin Klein CK19702S-001-55 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj kombinacije crne i metalik-srebrne boje, dok su stakla naočara u sivoj boji. Calvin Klein CK19702S-001-55 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Calvin Klein CK19702S-001-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Calvin Klein |
| Model: | CK19702S-001-55 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 001 |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta



