Opis Emilio Pucci EP0022-92F-57 naočare za sunce
Emilio Pucci EP0022-52F-57 naočare za sunce su veoma atraktivne, elegantne, glamurozne i neodoljive, a namenjene su ženama koje vole luksuz i modu. Naočare za sunce Emilio Pucci EP0022-52F-57 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji plave i Havana braon boje, dok su stakla u braon boji. Emilio Pucci EP0022-52F-57 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Emilio Pucci EP0022-52F-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Emilio Pucci |
| Model: | EP0022-92F-57 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | plava |
| Boja okvira: | blue/Havana brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
140 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta


