Opis Ermenegildo Zegna EZ0115-01R-55 naočare za sunce
Ermenegildo Zegna EZ0115-01R-55 naočare za sunce su veoma luksuzne, moderne, glamurozne i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji odišu stilom i elegancijom. Naočare za sunce Ermenegildo Zegna EZ0115-01R-55 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u zelenoj boji. Ermenegildo Zegna EZ0115-01R-55 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Ermenegildo Zegna EZ0115-01R-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Ermenegildo Zegna |
| Model: | EZ0115-01R-55 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 01R |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Tip naocara: | avijator |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta



