Opis Web WE0241-16C-51 naočare za sunce
Web WE0241-16C-51 naočare za sunce su veoma elegantne, prefinjene, atraktivne i moderne, a namenjene su energičnim i šarmantnim muškarcima. Naočare za sunce Web WE0241-16C-51 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj srebrnoj boji, dok su stakla naočara u sivoj boji. Web WE0241-16C-51 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Web |
| Model: | WE0241-16C-51 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | palladium |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 51 mm |
| Širina mosta: | 24 mm |
145 mm
MM
Dužina
drške
51 mm
MM
Širina
stakla
24 mm
MM
Širina
mosta



