Opis Longchamp LO130S-720-60 naočare za sunce
Longchamp LO130S-720-60 su veoma sofisticirane, elegantne, atraktivne i moderne naočare za sunce namenjene otmenim i elegantnim ženama. Longchamp LO130S-720-60 naočare za sunce plene svojom elegancijom i šarmom, a napravljene su od najkvalitetnijih materijala. Naočare za sunce Longchamp LO130S-720-60 100% štite od UV zračenja, a dizajnirane su u otmenoj i elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla sive boje. Longchamp LO130S-720-60 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Longchamp |
| Model: | LO130S-720-60 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Visina okvira: | 53,49 mm |
| Širina okvira: | 60 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
140 mm
MM
Dužina
drške
53,49 mm
MM
Visina
okvira
60 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta


