Opis Gianfranco Ferre GFF1281-001-52 naočare za sunce
Gianfranco Ferre GFF1281-001-52 naočare za sunce su veoma luksuzne, elegantne, glamurozne i atraktivne, a namenjen su sofisticiranim muškarcima sa džentlmenskim manirima. Naočare za sunce Gianfranco Ferre GFF1281-001-52 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj kobinaciji zlatne i Havana braon boje, dok su stakla u sivoj boji. Gianfranco Ferre GFF1281-001-52 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Gianfranco Ferre GFF1281-001-52 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Gianfranco Ferre |
| Model: | GFF1281-001-52 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | Half Matt Gold/Tokyo Havana |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 52 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
52 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



