Opis Hugo Boss BOSS0890S-UI59O-51 naočare za sunce
Hugo Boss BOSS0890S-UI59O-51 naočare za sunce su izuzetno luksuzne, elegantne, atraktivne, sofisticirane i neodoljive, a namenjene su prefinjenim ženama koje vole glamur. Naočare za sunce Hugo Boss BOSS0890S-UI59O-51 su napravljene od sofisticiranih materijala, a dizajnirane su u šarmantnoj crnoj boji, dok su stakla ovih naočara u sivoj boji. Hugo Boss BOSS0890S-UI59O-51 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Hugo Boss BOSS0890S-UI59O-51 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Hugo Boss |
| Model: | BOSS0890S-UI59O-51 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 51 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
51 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta


