Opis Emporio Armani EA2061-30136R-52 naočare za sunce
Emporio Armani EA2061-30136R-52 naočare za sunce su veoma elegantne, prefinjene, glamurozne i šarmantne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji odišu hedonizmom. Naočare za sunce Emporio Armani EA2061-30136R-52 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla u zelenoj boji. Emporio Armani EA2061-30136R-52 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Emporio Armani EA2061-30136R-52 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Emporio Armani |
| Model: | EA2061-30136R-52 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 52 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
52 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta


