Opis Miu Miu MU56TS-BY61C0-63 naočare za sunce
Miu Miu MU56TS-BY61C0-63 su veoma sofisticirane, elegantne, atraktivne i glamurozne ženske naočare za sunce. Miu Miu MU56TS-BY61C0-63 naočare za sunce plene svojom elegancijom, a napravljene su od najkvalitetnijih materijala. Naočare za sunce Miu Miu MU56TS-BY61C0-63 100% štite od UV zračenja, a dizajnirane su u atraktivnoj zlatnoj boji. Miu Miu MU56TS-BY61C0-63 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Miu Miu |
| Model: | MU56TS-BY61C0-63 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | brown with gold mirror effect |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 63 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
63 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta



