Opis Lacoste L901-424-52 naočare za sunce
Lacoste L901-424-52 naočare za sunce su veoma luksuzne, elegantne, glamurozne i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima sa džentlmenskim manirima. Naočare za sunce Lacoste L901-424-52 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i urbanoj plavoj boji, dok su stakla u zelenoj boji. Lacoste L901-424-52 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Lacoste L901-424-52 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Lacoste |
| Model: | L901-424-52 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | plava |
| Boja okvira: | blue |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 52 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
52 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



