Opis Ermenegildo Zegna EZ0144-D-16A-61 naočare za sunce
Ermenegildo Zegna EZ0144-D-16A-61 naočare za sunce su veoma elegantne, prefinjene, glamurozne i šarmantne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji odišu hedonizmom. Naočare za sunce Ermenegildo Zegna EZ0144-D-16A-61 su napravljene od kvalitetnog metala, a dizajnirane su u elegantnoj paladijum sivoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Ermenegildo Zegna EZ0144-D-16A-61 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Ermenegildo Zegna EZ0144-D-16A-61 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Ermenegildo Zegna |
| Model: | EZ0144-D-16A-61 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | palladium |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 61 mm |
| Širina mosta: | 14 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
61 mm
MM
Širina
stakla
14 mm
MM
Širina
mosta



