Opis Karl Lagerfeld KL6017S-005-66 naočare za sunce
Karl Lagerfeld KL6017S-005-66 naočare za sunce su veoma luksuzne, očaravajuće, atraktivne, šarmantne i glamurozne, a namenjene su urbanim muškarcima sa stilom. Naočare za sunce Karl Lagerfeld KL6017S-005-66 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji crne i crvene boje, dok su stakla u braon boji. Karl Lagerfeld KL6017S-005-66 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Karl Lagerfeld KL6017S-005-66 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Karl Lagerfeld |
| Model: | KL6017S-005-66 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black/red |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 66 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
145 mm
MM
Dužina
drške
66 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta


