Opis Dsquared² DQ0254-52N-57 naočare za sunce
Dsquared DQ0254-52N-57 naočare za sunce su veoma prefinjene, moderne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su elegantnim ženama lepršavog duha. Naočare za sunce Dsquared DQ0254-52N-57 su napravljene od najboljih materijala, a dizajnirane su u glamuroznoj i prefinjenoj Havana braon boji, dok su stakla ovih naočara u zelenoj boji. Dsquared DQ0254-52N-57 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Dsquared DQ0254-52N-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Dsquared² |
| Model: | DQ0254-52N-57 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 52N |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Dark Havana |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
135 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta



