Opis Givenchy GV7166/S-DYG-59 naočare za sunce
Givenchy GV7166/S-DYG-59 naočare za sunce su veoma ženstvene, atraktivne, moderne, šarmantne i sofisticirane, a namenjene su elegantnim ženama koje vole glamur i stil. Naočare za sunce Givenchy GV7166/S-DYG-59 su izrađene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i otmenoj zlatnoj boji, dok su stakla ovih naočara u žutoj boji. Givenchy GV7166/S-DYG-59 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Givenchy GV7166/S-DYG-59 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Givenchy |
| Model: | GV7166/S-DYG-59 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | četvrtaste |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | yellow |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 59 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
59 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta


