Opis Givenchy GV7157/S-KJ1-58 naočare za sunce
Givenchy GV7157/S-KJ1-58 naočare za sunce su veoma luksuzne, šik, elegantne, prefinjene i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim i glamuroznim ženama koje odišu stilom i glamurom. Naočare za sunce Givenchy GV7157/S-KJ1-58 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u otmenoj i šarmantnoj srebrnoj boji, dok su stakla u žutoj boji. Givenchy GV7157/S-KJ1-58 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Givenchy GV7157/S-KJ1-58 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Givenchy |
| Model: | GV7157/S-KJ1-58 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | nerđajući čelik |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | silver |
| Boja stakla: | yellow |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta


