Opis Dsquared² DQ0326-96V-53 naočare za sunce
Dsquared DQ0326-96V-53 naočare za sunce su veoma luksuzne, prefinjene, moćne, glamurozne i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim i modernim muškarcima. Naočare za sunce Dsquared DQ0326-96V-53 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Dsquared DQ0326-96V-53 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Dsquared DQ0326-96V-53 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Dsquared² |
| Model: | DQ0326-96V-53 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 96V |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 53 mm |
| Širina mosta: | 22 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
22 mm
MM
Širina
mosta


