Opis Diesel DL0270-20C-49 naočare za sunce
Diesel DL0270-20C-49 naočare za sunce su atraktivne, prefinjene, šarmantne i dopadljive, a namenjene su ženama koje odišu elegancijom. Naočare za sunce Diesel DL0270-20C-49 su napravljene od najfinijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj sivoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Diesel DL0270-20C-49 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Diesel DL0270-20C-49 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Diesel |
| Model: | DL0270-20C-49 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 20C |
| Boja u slovima: | siva |
| Boja okvira: | gray |
| Boja stakla: | smoke mirror |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 49 mm |
| Širina mosta: | 23 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
49 mm
MM
Širina
stakla
23 mm
MM
Širina
mosta


