Opis Escada SES982-0594-56 naočare za sunce
Escada SES982-0594-56 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima slobodnog duha. Naočare za sunce Escada SES982-0594-56 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla u braon boji. Escada SES982-0594-56 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Escada SES982-0594-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Escada |
| Model: | SES982-0594-56 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



