Opis Timberland TB9169-05D-53 naočare za sunce
Timberland TB9169-05D-53 naočare za sunce su veoma atraktivne, prefinjene, šarmantne i očaravajuće, a namenjene su sofisticiranim muškarcima. Naočare za sunce Timberland TB9169-05D-53 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji crne i crvene boje, dok su stakla u sivoj boji. Timberland TB9169-05D-53 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Timberland TB9169-05D-53 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Timberland |
| Model: | TB9169-05D-53 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika (injected) |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black/red |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 53 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta




