Opis Bally BY0003-H-28B-59 naočare za sunce
Bally BY0003-H-28B-59 naočare za sunce su izuzetno luksuzne, sofisticirane, šik i glamurozne, a namenjene su prefinjenim ženama koje su ljubitelji mode i elegancije. Naočare za sunce Bally BY0003-H-28B-59 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i otmenoj zlatnoj boji, dok su stakla naočara u sivoj boji. Bally BY0003-H-28B-59 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Bally BY0003-H-28B-59 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Bally |
| Model: | BY0003-H-28B-59 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | rose gold |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Visina okvira: | 52 mm |
| Širina okvira: | 59 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
52 mm
MM
Visina
okvira
59 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta



